Aktualności

Nowi Partnerzy Karty Krakowskiej

2018-07-25
Karta Krakowska wchodzi w kolejny etap realizacji. Po miejskich instytucjach do programu przystępują komercyjni partnerzy. Oferta, którą przygotowali jest bardzo zróżnicowana - każdy znajdzie w niej coś z rozrywki, kultury, zdrowia i sportu. Karta Krakowska cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczas złożono niemal 60 000 wniosków, a pierwsze karty z Lajkonikiem trafiły już do mieszkańców.

Już za tydzień mieszkańcy Krakowa będą mogli kupić bilet okresowy komunikacji miejskiej z 20 % zniżką. Jednak to nie wszystko – miejskie instytucje kultury muzea oraz galerie również przygotowały bonusy. Program zniżek jest atrakcyjny i zróżnicowany, dlatego też Karta Krakowska wchodzi w kolejny etap realizacji. Do Programu włączają się komercyjni partnerzy. Oferta, którą przygotowali jest bardzo zróżnicowana - każdy znajdzie w niej coś z rozrywki, kultury, zdrowia, sportu i jak na stolicę kulinarną przystało – są również partnerzy z branży gastronomicznej. 

Lista partnerów komercyjnych, którzy przystąpili do programu Karta Krakowska:

  1. Park Wodny S.A. http://www.parkwodny.pl/
  2. Krakowski Klub Jazdy Konnej http://www.kkjk.pl/
  3. Krakowska Jaskinia Solna http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/
  4. Centrum Papieru https://www.centrumpapieru.pl/
  5. Centrum Rehabilitacji Arcus Care Sp. z o.o. http://arcus.biz.pl/arcus/
  6. Centrum Terapii Boskobowen http://www.boskobowen.pl/
  7. DC hair SPA & trychology http://dchairspa.pl/?page_id=8
  8. NK Projekt Sp. z o.o. SO! Coffe  Wielopole https://www.facebook.com/socoffeekrakowwielopole/?ref=br_rs
  9. Hard Rock Cafe Kraków http://www.hardrock.com/cafes/krakow/pl
  10. Dystrybucja książek Andrzej Mardyła http://www.ksiegarnianaretoryka.pl/
  11. Hotel Milena w Milówce http://hotelmilena.pl/
  12. Biuronet Sp. z o.o. https://biuronet24.eu/
  13. Vici Clinic Blanch Group Sp. z o.o.https://www.vici.clinic/
  14. Market Show Europe Sp. z o.o.https://www.market-show.pl/
  15. Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki" https://itmbw.pl/
  16. Revor Elżbieta Adamczyk http://revor.pl/
  17. Por Fiesta Club Amelia Teresa Huszcza https://www.porfiestaclub.com/ 
  18. Miejski Klub Sportowy „Cracovia" S.A. https://cracovia.pl/

 

Pełna oferta Partnerów


Do akcji włącza się także Muzeum Narodowe, od 15 sierpnia będzie oferować 20 % zniżki na swoje stałe wystawy. Bilety z ulgą będzie można kupić w 9 oddziałach Muzeum:

  1. Gmach Główny MNK, Al. 3 Maja 1
  2. Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach, Rynek Główny 3
  3. Dom Jana Matejki, ul Floriańska 41
  4. Dom Józefa Mehoffera, ul. Krupnicza 26
  5. Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12
  6. Pawilon Józefa Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12
  7. Ośrodek Kultury Europejskiej EUROPEUM, pl. Sikorskiego 6
  8. Pałac Biskupa Erazma Ciołka, ul. Kanonicza 17
  9. Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem, ul. Kasprusie 19

 

Lista miejskich instytucjach kultury, które przystąpiły do programu Karty Krakowskiej

  1. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa wraz z oddziałami:

      3 .Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. św. Wawrzyńca 15, 
         www.mim.krakow.pl, z oddziałem:

  1. Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, ul. Lipowa 4, 
    www.mocak.pl
  2. Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki", pl. Szczepański 3a,
    bunkier.art.pl 

Od przyszłego roku bonusy dla mieszkańców przygotowują również takie instytucje jak: Krakowskie Biuro Festiwalowe, krakowskie teatry oraz miejskie instytucje sportowe. 

Zobacz galerię Autor: Bogusław Świerzowski / krakow.pl