Zostań Partnerem

ELEKTRONICZNY FORMULARZ DLA PARTNERÓW

Jeśli jesteś właścicielem na przykład księgarni, kawiarni, restauracji, galerii, gabinetu kosmetycznego czy innego miejsca, które oferuje usługi lub atrakcje dla mieszkańców miasta, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak dołączyć do grona PARTNERÓW KARTY KRAKOWSKIEJ.

Zainwestuj w długoterminowe relacje z lokalnymi Klientami. Zostań PARTNEREM KARTY KRAKOWSKIEJ. To się opłaca.

Zostań Partnerem Karty Krakowskiej!

Zapraszamy firmy i instytucje, niezależnie od sektora i wielkości, do współrealizacji Karty Krakowskiej. Współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. Wystarczy, że zapewnisz lokalnej społeczności zniżki lub preferencyjny dostęp do swoich towarów lub usług.

Dlaczego warto zostać Partnerem Karty Krakowskiej?

  • promujesz i zwiększasz rozpoznawalność własnej oferty,
  • wspierasz i integrujesz się z lokalną społecznością,
  • realizujesz politykę społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • możesz posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Kartę Krakowską”,
  • oferta firmy/instytucji będzie udostępniona na naszej stronie internetowej oraz w innych materiałach promocyjnych dotyczących Karty Krakowskiej.

Jak zostać Partnerem Karty Krakowskiej?

Wystarczy wypełnić wniosek o przystąpienie do realizacji Karty Krakowskiej i zaproponować w nim ofertę dla beneficjentów Programu. Następnie przedstawiciel Urzędu Miasta Krakowa skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia warunków realizacji oferty i zawarcia porozumienia.

Wniosek możesz złożyć w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków, piętro 3, pokój 4 lub przesłać mailem na adres: sz.umk@um.krakow.pl Dodatkowe informacje możesz uzyskać pod numerem tel. 12 616 51 25.

Zapraszamy do współpracy!

 

Wniosek o przystąpienie

Instrukcja obsługi Partnerów Programu Karta Krakowska

Zarządzenie PMK dot. Partnerów

 

Przykładowy wzór porozumienia w sprawie realizacji Karty Krakowskiej na rok 2020